Zadowolenie z pracy zawodowego , postrzegane jest w kontekście wyników na stanowisku pracy.

Młodzi, są przekonani, że po ukończeniu studiów robota będzie na nich czekać , nic bardziej mylnego . Naturalnie praca czeka, ale dla doświadczonych w danym zawodzie lub dla niedoświadczonych za niską płacę. Czasy , gdy zdobywanie wiedzy było pewność otrzymania wysokiego wynagrodzenia, minęły , rynek nie potrzebują pracowników posiadających wiedzę teoretyczną, ale wyróżniających się cechami charakteru,   które przyczyni się do przysparzania firmie dochodów . Przedsiębiorczość, przebojowość to cechy zauważane przez pracodawców , praca dla takich rozpoczynających karierę odpornych na stres ludzi jest dostępne. Oczekiwania społeczeństwa, co do wysokości wynagrodzenia za pracę rośnie , obywatele chcą osiągać wyższe dochody, bo ich aspiracje są większe, pragną więcej mieć i zabezpieczyć swojej rodzinie godne warunki życia . 

Read More

Koncepcja powołania przedsiębiorstwa windykacyjnego

Idea utworzenia firmy windykacyjnej to rezultat długoletnich doświadczeń zespołu fachowców o rozległych osiągnięciach w branży finansowej, doradczej i audytorskiej. W efekcie badań rynku, wielu rozmów z potencjalnie zainteresowanymi przedstawicielami branży bankowej i pozabankowej, z ekspertami na co dzień borykającymi się z zagadnieniami rosnącej pułapki złych wierzytelności, powstał pomysł biznesu, którego tezą było zaproponowanie kompletnej oferty, zmontowanej z szerokiej palety mechanizmów ekonomicznych i wykonawczych, która połączyła kompetentne i niestandardowe sterowanie portfelami długów z doświadczeniem służb i współpracowników operacyjnych.

Read More

Czy warto brać zadłużenie na kupno sprzętu elektronicznego

Wiele ludzi  w sytuacji powstania potrzeby zakupienia nowoczesnego  sprzętu elektronicznego rozmyśla nad zaciągnięciem  pożyczki. Należy dokładnie przemyśleć podjęcie takiej decyzji. najpierw trzeba oszacować kwotę, jaka jest konieczna do zakupu danego gadżetu. Zaleca się wzięcie kredytu o wyższej kwocie niż wynosi wartość przedmiotu. Pozwoli to na poczucie komfortu finansowego. W przypadku nagłego nieposiadania pieniędzy w skutek sytuacji losowych można być niezagrożonym. Jednorazowy przypływ pieniędzy jest niezwykle przydatne przy większych zakupach. Powinno się także odpowiednio wybrać o długości pożyczki oraz wysokości raty. 

Read More